Logo I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach

Zajęcia z edukacji proobronnej

Ocena 0/5

Dnia 18.12.2025 r. w naszej szkole dla klas trzecich realizowane były zajęcia z edukacji proobronnej.
Zajęcia poprowadzili żołnierze Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej, wyznaczeni przez Ministra Obrony Narodowej.Celem przedsięwzięcia „Edukacja z wojskiem” jest podniesienie świadomości dzieci i młodzieży w zakresie bezpieczeństwa, kształtowanie właściwych postaw w sytuacjach zagrożenia oraz nabycie praktycznych umiejętności radzenia sobie w takich sytuacjach. Program obejmuje również naukę bezpiecznego poruszania się w sieci oraz krytycznej analizy informacji dostępnych w Internecie.
Zajęcia stanowią kontynuację działań na rzecz edukacji proobronnej w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych, realizowanych w ramach przedsięwzięcia „Edukacja z wojskiem”, organizowanego we współpracy Ministra Edukacji oraz Ministra Obrony Narodowej.

Galeria zdjęć

phoca_thumb_l_600233150_1475949611201184_6448672517514437820_n copy phoca_thumb_l_600312375_1475949437867868_3137916793763006126_n copy phoca_thumb_l_599937475_1475949647867847_1527913977714962644_n copy phoca_thumb_l_600194616_1475949231201222_4488922792543681903_n copy
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności