Udział w eliminacjach okręgowych Olimpiady Wiedzy o Mediach
5 grudnia 2025 r. uczennica naszej szkoły - Wanessa Bachanek wzięła udział w eliminacjach okręgowych Olimpiady Wiedzy o Mediach, które odbyły się na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego.
Jej zaangażowanie, ambicja i konsekwencja w dążeniu do celu zasługują na wielkie brawa!
Udział w olimpiadzie to nie tylko sprawdzian wiedzy, ale także wyraz odwagi, samodzielności i ciekawości świata.
Dziękujemy za pracę, pasję i chęć zdobywania wiedzy. Trzymamy kciuki za kolejne wyzwania - przed Wanessą jeszcze wiele sukcesów!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!