SUKCES W KONKURSIE "MOJA OJCOWIZNA"
SUKCES W KONKURSIE "MOJA OJCOWIZNA
W dniach 28-31 maja 2026 roku uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Amelia Kwaśnik i Eryk Janeczek z klasy IIIb uczestniczyli w Centralnym Zlocie Laureatów XXXIII Ogólnopolskiego Konkursu Krajoznawczego PTTK ,,Poznajemy Ojcowiznę". Praca licealistów ,,Tam, gdzie drewno pamięta o domach, które stały się historią - Garbatka Letnisko" zdobyła 1miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych. To wielkie wyróżnienie dla uczniów i sukces kozienickiego liceum
Pobyt w Szamotułach był dla Amelki i Eryka nie tylko okazją do odebrania nagrody, ale także poznania historii i kultury Wielkopolski oraz nawiązania znajomości z uczestnikami zlotu z różnych stron Polski. Utalentowanej młodzieży życzymy jeszcze wielu sukcesów
Uczniów prowadziła nauczycielka Małgorzata Kuśmierczyk-Balcerek. Wyświetl mniej


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!