Osiągnięcia szkoły

Podsumowanie powiatowych eliminacji

We wtorek 12 marca 2019r. w sali kameralnej Centrum Kulturalno-Artystycznego odbyło się podsumowanie powiatowych eliminacji XXVI Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę".
W tym roku na etap powiatowy napłynęło 41. Łącznie prace przygotowało 66 uczniów pod opieką 19 nauczycieli.

Zgodnie z regulaminem jury w Kozienicach mogło zakwalifikować  po dwie prace ze wszystkich kategorii i jedną dodatkową do etapu wojewódzkiego.
  Miło nam poinformować, że do następnego etapu przeszły również prace uczniów z I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego. W kategorii szkoły ponadgimnazjalne – prace indywidualne:
„Udział mojego pradziadka w historii polskiej niepodległości” Artur Gawrysiak opiekun p.  Joanna Kuźmińska oraz w kategorii szkoły ponadgimnazjalne – prace multimedialne „Wspomnienie minionych lat”  Julia Telbusiewicz, Wiktoria Zawodnik, Adam Gorzkowski ( II LO ), opiekun p. Małgorzata Kuśmierczyk-Balcerek.

Dla autorów najlepszych prac były dyplomy i nagrody książkowe, które wręczyli: Dorota Stępień, Arkadiusz Nowakowski oraz Lucyna Mańkowska. Ceremonie wręczenia nagród prowadził Mirosław Mazur – wiceprezes PTTK Kozienice.
  Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.