OFERTA EDUKACYJNA DLA KANDYDATÓW DO I LO IM. S. CZARNIECKIEGO W KOZIENICACH

w zakresie rozszerzonym

pierwszy
j. obcy

drugi język obcy do wyboru z podanych:

I A

biologia

chemia

I B

geografia

I C

geografia

I D

j. polski

historia

lub j. włoski

Klasa IA – oferta dla przyszłych lekarzy, stomatologów, weterynarzy, fizjoterapeutów, ratowników medycznych, dietetyków, specjalistów żywienia, kosmetologów oraz innych z zakresu opieki medycznej.

Klasa IB - propozycja dla zainteresowanych studiami na politechnice, SGH, SGGW, uczelniach ekonomicznych i technicznych, na kierunkach: informatyka, architektura, budownictwo, ekonomia, finanse i rachunkowość, itp.

Klasa IC – oferta dla kandydatów na AWF, SGH, turystykę i rekreację, europeistykę, stosunki międzynarodowe, kulturoznawstwo, lingwistykę, fizjoterapię, itp.

Klasa ID - oferta dla uczniów zainteresowanych studiami na kierunkach: prawo, dziennikarstwo, politologia, filozofia, socjologia, teatrologia, filmoznawstwo, psychologia, pedagogika, itp.