2014-2015
  Wiarygodna Szkoła   Szkoła Dialogu   Góra Grosza

IT Szkoła 2013-2014
IT Szkoła 2015-2016

I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice
100 lat
    Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy   Wsparcie Kozienickiego Hospicjum Razem
dla Kultury
Olimpiada
Zwolnieni
z Teorii

Osiągnięcia szkoły

OFERTA EDUKACYJNA I LO NA ROK SZKOLNY 2021/2022

Kandydaci mają do wyboru cztery klasy z następującymi blokami przedmiotów:

klasa

Dwa obowiązkowe przedmioty
w zakresie rozszerzonym

Trzeci przedmiot w zakresie rozszerzonym

do wyboru z podanych:

Pierwszy
j. obcy

Drugi język obcy do wyboru z podanych:

I A

biologia

chemia

j. angielski/ informatyka/ fizyka

I B

geografia

j. angielski/ informatyka/ fizyka

I C

j. polski

historia

j. angielski/ informatyka

I D

geografia

wiedza o społeczeństwie

j. angielski/ informatyka

j. włoski

Klasa IA – oferta dla kandydatów na studia medyczne, zainteresowanych pracą w zawodach: lekarz, stomatolog, weterynarz, fizjoterapeuta, masażysta, ratownik medyczny, opiekun osoby niepełnosprawnej, dietetyk, kosmetolog oraz innych z zakresu opieki medycznej, terapii, pracy socjalnej, a także kryminalistyki i medycyny sądowej oraz dla chętnych na uczelnie techniczne, politechnikę, itp.

Klasa IB - propozycja dla osób zainteresowanych naukami ścisłymi, studiami na politechnice, AWF, SGH, SGGW, uczelniach ekonomicznych i technicznych oraz na kierunkach: informatyka, architektura, budownictwo, ekonomia, finanse i rachunkowość, itp.

Klasa IC - oferta dla uczniów zainteresowanych naukami humanistycznymi, prawem, administracją, studiami na kierunkach filologicznych (drugi język to j. włoski) oraz na kierunkach: dziennikarstwo, nowe media, politologia, filozofia, socjologia, teatrologia,  filmoznawstwo, lingwistyka, psychologia, pedagogika, itp.

Klasa ID – oferta dla kandydatów na uczelnie ekonomiczne, SGH,  prawo, administrację, geodezję, turystykę i rekreację, europeistykę, stosunki międzynarodowe, filozofię, psychologię, socjologię, kulturoznawstwo itp.