Liceum Roku
2012
Liceum Roku
2013
Liceum Roku
2014
Liceum Roku
2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
Wiarygodna Szkoła Szkoła Dialogu Góra Grosza Certyfikat
IT Szkoła 2013
Certyfikat
IT Szkoła 2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015
Certyfikat
IT Szkoła 2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu Projekt PEACE 2015 Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich
 

Osiągnięcia szkoły

Informacje bieżące

28 Festiwal Młodych Talentów SanLOremo

7 stycznia 2014r. w I Liceum Ogólnokształcącym w Kozienicach, już po raz 28 zorganizowano, wpisany w tradycję szkoły, Festiwal Młodych Talentów SanLOremo. W tegorocznej edycji zaprezentowały się trzy zespoły młodzieżowe:

„Darmowe Piwo”

„Łups!”

„Trójka na minutkę”

 

Zabawa, której patronowali pani dyrektor Ewa Malec i starosta Powiatu Kozienickiego - Janusz Stąpór, rozpoczęła się o godzinie 18.00. Przedstawiciel samorządu uczniowskiego – Artur Bębeńca powitał zebranych i w kilku słowach przedstawił uczestników festiwalu, a także sponsorów, którzy, jak co roku wspomogli imprezę. Brawurowy  występ zespołu „Darmowe Piwo” rozgrzał publiczność swoimi utworami. Wszyscy doskonale się bawili i oczekiwali na prezentację kolejnych uczestników. Zespoły „Łups! ” i „Trójka na minutkę” mocnym brzmieniem swoich utworów także porwały publiczność.

Zespoły zaprezentowały naprawdę wysoki poziom. Nagrodę główną otrzymał, przy wielkim aplauzie, zespół „Darmowe Piwo”, którego skład, w znacznej części, tworzą uczniowie naszej szkoły. Pozostali uczestnicy również zostali docenieni za swoje występy. Cieszy więc fakt, że SanLOremo nie tylko bawi, ale też integruje młodych ludzi we wspólnych działaniach, pozwala im rozwijać swoje talenty i daje możliwość zaprezentowania się szerszej publiczności.