Liceum Roku
2012-2013
Liceum Roku
2014-2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
  Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
  Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
  Wiarygodna Szkoła   Szkoła Dialogu   Góra Grosza
   
Certyfikat
IT Szkoła 2013-2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015-2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu   Projekt PEACE 2015   Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich Mazowiecka Szkoła Aktywna Turystycznie Certyfikat Wyższej Szkoły Handlowej Odznaka Honorowa PCK Zasłużony dla Mazowsza Certyfikat WSH w Radomiu Medal 100-lecia PCK
                           
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice            
100 lat
szkoły
    Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy   Wsparcie Kozienickiego Hospicjum Razem
dla Kultury
Olimpiada
Zwolnieni
z Teorii
 Edukreator na Mazowszu      
 

.

Damian Deryngowski laureatem konkursu zorganizowanego przez AHNS


28 kwietnia 2023 r. w Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu odbyła się debata ekspercka nt. „Inflacja w dobie konfliktu zbrojnego w Ukrainie”.
W wydarzeniu uczestniczyli studenci AHNS oraz uczniowie szkół ponadpodstawowych województwa mazowieckiego. Spotkanie miało na celu przybliżenie istoty zjawiska inflacji, jej przyczyn oraz konsekwencji dla przedsiębiorstw i gospodarstw domowych.

Podczas spotkania Pani prof. Emilia Żuchowska-Kotlarz ogłosiła wyniki  konkursu na najlepszy plakat, filmik lub makietę obejmujące problematykę pt. „Inflacja w dobie konfliktu zbrojnego w Ukrainie”. Wśród laureatów konkursu znalazł się uczeń I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach z klasy 3a, Damian Deryngowski, który zajął drugie miejsce.
Damianowi serdecznie gratulujemy!!!

Autor: M. Kuśmierczyk-Balcerek