Liceum Roku
2012-2013
Liceum Roku
2014-2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
  Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
  Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
  Wiarygodna Szkoła   Szkoła Dialogu   Góra Grosza
   
Certyfikat
IT Szkoła 2013-2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015-2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu   Projekt PEACE 2015   Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich Mazowiecka Szkoła Aktywna Turystycznie Certyfikat Wyższej Szkoły Handlowej Odznaka Honorowa PCK Zasłużony dla Mazowsza Certyfikat WSH w Radomiu Medal 100-lecia PCK
                           
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice              
100 lat
szkoły
    Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy   Wsparcie Kozienickiego Hospicjum Razem
dla Kultury
Olimpiada
Zwolnieni
z Teorii
       
 

Osiągnięcia szkoły

Informacje bieżące

Dzień otwarty

W dniu 26.04.2022r. w naszym liceum odbył się DZIEŃ OTWARTY dla uczniów klas ósmych z terenu Kozienic oraz powiatu kozienickiego.

Część oficjalna odbyła sie w sali gimnastycznej, gdzie nasi uczniowie Milena Caban i Łukasz Wójtowicz zapoznali ósmoklasistów z ofertą edukacyjną naszego liceum. Następnie odbyły się pokazy robotów, występy cheerleaderek oraz pokaz kickboxingu w wykonaniu uczniów i uczennic naszej szkoły.

Dzień otwarty cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Ósmoklasiści mieli okazję zapoznać się z budynkiem szkoły, jej historią i tradycjami oraz wziąć udział w ciekawych warsztatach i prezentacjach przedmiotowych, zarówno z zakresu nauk ścisłych, humanistycznych, jak i języków obcych.

Ósmoklasisci spędzili dziś aktywnie czas w murach naszego liceum i mamy nadzieje, że od 1 września dołączą do społeczności naszej szkoły.