Liceum Roku
2012
Liceum Roku
2013
Liceum Roku
2014
Liceum Roku
2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
Wiarygodna Szkoła Szkoła Dialogu Góra Grosza Certyfikat
IT Szkoła 2013
Certyfikat
IT Szkoła 2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015
Certyfikat
IT Szkoła 2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu Projekt PEACE 2015 Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich
 

Osiągnięcia szkoły

Informacje bieżące

"The One Minutes", czyli andrzejki w Zielonym

30 listopada 2012 roku o godzinie 1800 w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach odbędą się QLTuralne andrzejki, czyli coroczne nocne spotkanie w Zielonym. Jeżeli masz ochotę wraz ze znajomymi wybrać się na film, wróżby, kawę, ciastko, to znalazłeś już miejsce!
W tym roku już po raz trzeci nasza szkoła, jako jedyna w Polsce ma możliwość pokazania wam jednominutowych filmów  nagrodzonych podczas VII Festiwalu "theoneminutes" organizowanego przez Nadbałtyckie Centrum Kultury w Gdańsku. Jednakże to nie koniec, czeka nas także „projekcja niespodzianka”, czyli oskarowe arcydzieło. Jakie? Przyjdź, a się dowiesz!

Podobnie jak w poprzednich latach uczniowie szkoły mogą zaprosić jedną wybraną przez siebie osobę towarzyszącą. W celach organizacyjnych prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wydrukowanie i przekazanie go do sali 16.

 

Formularz on-line: KLIKNIJ TUTAJ

               LUB

Formularz do wydrukowania:

               LUB
Zgłoszenia do dnia 28.11.2012r.
Ilość miejsc ograniczona!