Liceum Roku
2012
Liceum Roku
2013
Liceum Roku
2014
Liceum Roku
2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
Wiarygodna Szkoła Szkoła Dialogu Góra Grosza Certyfikat
IT Szkoła 2013
Certyfikat
IT Szkoła 2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015
Certyfikat
IT Szkoła 2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu Projekt PEACE 2015 Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich
 


Szanowni Absolwenci informujemy, iż do końca czerwca wpłynęło 257 zgłoszeń na Bal Stulecia.
W odpowiedzi na Państwa prośby przedłużamy termin zgłoszeń do 15 sierpnia 2018r.
ZAPRASZAMY!

Szkolenie Grupy Medycznej

Jednym z profili działalności Szkolnej Grupy Medycznej jest ciągła edukacja z zakresu pierwszej pomocy i szeroko pojętego ratownictwa.
Nie tylko ratujemy i uczymy ratować, ale także sami się szkolimy i poszerzamy swoją wiedzę.

Czytaj więcej...

XLI Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

W dniu 16 marca 2018 r. w siedzibie Powiatowej Straży Pożarnej w Kozienicach odbyły się eliminacje powiatowe XLI Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Dominika Pyrka z klasy IIIa, Patrycja Wołos z klasy IIa oraz Marika Lisiewska z klasy Ib.

Czytaj więcej...

Działania Grupy Medycznej

Więcej informacji możecie doczytać pod adresem: https://www.facebook.com/GrupaRatownictwaKozienice/

XXV MISTRZOSTWA PIERWSZEJ POMOCY PCK -ETAP REJONOWY

W dniu 18 maja 2017 r. na terenie Ośrodka Wypoczynkowego KCRiS w Kozienicach odbył się etap rejonowy XXV Ogólnopolskich Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK.W etapie tym wzięło udział 26 drużyn z powiatu kozienickiego (ok.130 osób) i gościnnie jedna drużyna z Sobolewa- powiat garwoliński.

Czytaj więcej...

Grupa Medyczna w PSP Nr 1 w Kozienicach

W dniu 15 maja 2017 r. Grupa Medyczna działająca w naszym liceum przeprowadziła szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej dla dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Kozienicach.Celem warsztatów było oswojenie małych słuchaczy z ideą pomagania oraz nabycie przez nich praktycznych umiejętności na temat tego jak należy zachować się w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia oraz jakie czynności należy podjąć udzielając pomocy poszkodowanym z różnymi urazami. 

Czytaj więcej...

Warsztaty PCK

W dniu 9 maja 2017r. uczniowie naszej szkoły zaprezentowali swoje umiejętności podczas warsztatów PCK odbywających się w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 3 w Kozienicach.
Odbiorcami byli uczniowie klas 4-6 z 13 placówek oświatowych powiatu kozienickiego.Ciekawe doświadczenia chemiczne,prelekcje na temat zdrowego odżywiania,wykrywanie składników żywności w produktach spożywczych oraz promowanie zdrowego stylu życia przez taniec przedstawili: Kamil Wojdyr uczeń klasy IIIc, Olga Sochaj,Zosia Kudła,Paulina Kowalczyk,Michelle Ingalis,Wiola Płaza i Ola Mazur uczennice klasy Ia.Opiekunem uczniów była p.Edyta Tarczyńska.
Więcej informacji o przebiegu warsztatów na stronie Kroniki Kozienickiej: " Warsztaty PCK w Kozienicach".


https://www.youtube.com/watch?v=YNW_jzQJ1QE