Liceum Roku 2013

O ten zaszczytny tytuł mogą ubiegać się szkoły, wykazujące się wysokim poziomem nauczania, otwartością na wdrażanie nowoczesnych technik edukacyjnych, indywidualnym podejściem do ucznia, dobrą bazą dydaktyczną oraz wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, która  oferuje swoim wychowankom bogaty wachlarz zajęć pozalekcyjnych. Uzyskane wyróżnienie jest wynikiem wzorowej pracy z uczniami, którzy mogą poszerzać  wiedzę i realizować swoje  pasje dzięki stworzonym przez szkołę prawidłowym warunkom pracy. To także wyraz uznania dla kadry pedagogicznej i wszystkich pracowników szkoły, którzy wspólnie tworzą życzliwy klimat zaangażowania w codzienne obowiązki, a wysiłek w pracy z młodzieżą, cierpliwość i wyrozumiałość pozwalają osiągać wysokie noty w konkursach przedmiotowych, sportowych oraz działaniach na polu obywatelskim.

Przyznanie certyfikatu po raz kolejny, tym razem Srebrnego Godła, jest potwierdzeniem, że oferowane przez naszą placówkę działania edukacyjne spełniają wymogi  produktu najwyższej jakości oraz zasługują na uznanie środowiska branżowego.