Liceum Roku
2012
Liceum Roku
2013
Liceum Roku
2014
Liceum Roku
2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Certyfikat
"Mamy Prawa"
Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
Wiarygodna Szkoła Szkoła Dialogu Góra Grosza Certyfikat
IT Szkoła 2013
Certyfikat
IT Szkoła 2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015
Certyfikat
IT Szkoła 2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu Projekt PEACE 2015 Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich
 

Leśne porządki

W piątek 20 października 2017r. grupa wolontariuszy ,,Szansa" naszego liceum w raz z opiekunami Panią Renatą Kowalską i ks. Tomaszem Pastuszką udali się do pobliskiego lasu przy ul. Wójcików i 11 Listopada, aby poczynić jesienne porządki. Podczas wędrówki po lesie towarzyszyli nam leśnicy: Pani Lidia Zaczyńska i Pan Waldemar Wójcik - pracownicy Nadleśnictwa Kozienice. Aktywny w sprzątanie spacer odsłonił przed nami piękno lasu, a zarazem duże zagrożenie jakie niesie nieodpowiedzialność człowieka w zaśmiecaniu.
Poprzez tę akcję kierujemy do wszystkich przesłanie: dbajmy o środowisko, szczególnie o lasy, z których możemy być dumni.
Za możliwość włączenia się w akcję sprzątania lasu dziękujemy naszej Pani Dyrektor Ewie Malec, Panu Nadleśniczemu Tomaszowi Sotowi i wyżej wymienionym leśnikom.
Darz Bór:-) 

Wolontariusze z naszego liceum w Centrum Kulturalno- Artystycznym

Wolontariusze w naszego liceum prężnie rozpoczęli swoją działalność w nowym roku szkolnym. W dniach 21-22 września 2017 dużą grupą pracowali przy organizacji II Mazowieckiego Konwentu Animatorów Kultury, który odbywał się w Centrum Kulturalno- Artystycznym w Kozienicach. W konwencie wzięli udział przedstawiciele jednostek kulturalnych z całego województwa mazowieckiego- łącznie około 200 osób.

Czytaj więcej...

WARSZTATY MATEMATYCZNE W PRZEDSZKOLU NR 3 W KOZIENICACH

26 kwietnia wolontariuszki z naszego liceum gościły w Publicznym Przedszkolu nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Kozienicach. 
Celem spotkania było przeprowadzenie dla najmłodszych warsztatów matematycznych.

Czytaj więcej...

ŻYCZLIWI WOLONTARIUSZE I LO W AKCJI

W piątek (31. 03. 2017 r.) w naszym liceum odbył się „Dzień Życzliwości”. Specjalnie na ten dzień przygotowane „życzliwe drzewko” witało uczniów na holu szkoły. Każdy listek krył w sobie przesłanie związane z uprzejmym zachowaniem.

Czytaj więcej...

MISIE – RATOWNISIE RUSZAJĄ NA AKCJE

W dniu 2 lutego 2017 r. zakończyliśmy w naszej szkole akcję zbierania maskotek, które po przekazaniu do jednostek Straży Pożarnych, zespołów Ratownictwa Medycznego i innych służb, będą wpierać najmłodszych w ciężkich chwilach.

Udało nam się zebrać bardzo dużą ilość misiów i innych pluszaków. Już po raz kolejny widoczne jest duże zaangażowanie naszej młodzieży w akcje pomocowe. Wszystkim, którzy wsparli inicjatywę serdecznie dziękujemy !!