Liceum Roku 2016

Z dumą informujemy, że nasze Liceum już po raz piąty zostało nagrodzone w Ogólnopolskim Programie Placówka Oświatowa Roku zorganizowanym przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej. W minionym roku szkolnym otrzymaliśmy platynowe godło Liceum Roku 2016, które  jest najwyższym wyróżnieniem konkursowym. W bieżącym roku szkolnym otrzymaliśmy nagrodę za wszystkie działania szkoły na rzecz podniesienia kompetencji uczniów w procesie dydaktycznym.

I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w poprzednich latach było laureatem brązowego, srebrnego, złotego i platynowego godła Liceum Roku.