Certyfikat IT Szkoła 2014

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w roku szkolnym 2013/2014 po raz drugi przystąpili do Projektu IT Szkoła. Certyfikacje Programu IT Szkoła są realizowane w trybie auto certyfikacji lub certyfikacji autoryzowanej przez Warszawską Wyższą Szkołę Informatyki. Udział w kursach, wykładach i akademickich kołach naukowych jest otwarty dla uczestników Programu przez cały rok akademicki tj. od października do sierpnia. Udział w konkursach jest otwarty w określonych regulaminem każdego konkursu terminach. Na początku każdego roku akademickiego na stronach Programu jest publikowany szczegółowy harmonogram kursów, wykładów i działań na dany rok.

Uczniowie naszej szkoły w tym roku szkolnym również wykazali się wysoki poziom w dziedzinie nauk informatycznych, zajmując wysokie lokaty w Projekcie. Szkoła dzięki temu uzyskała Certyfikat IT Szkoły 2014.