Gala Finałowa Konkursów Branżowych 2012

25 lutego 2013 r. w warszawskim Hotelu Marriott odbyła się uroczysta Gala Finałowa Konkursów Branżowych, podczas której Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej ogłosiło laureatów 5 konkursów branżowych, przyznając im Certyfikat Polish Product. Wśród laureatów znalazła się nasza szkoła, która uzyskała tytuł: „Polish Product – Liceum Roku 2012”. Wyróżnienie to z rąk Marcina Andrzejewskiego, Dyrektora Programowego CBCK, odebrała pani dyrektor Ewa Malec.
O GODŁO LICEUM ROKU 2012 mogły ubiegać się szkoły wykazujące się wysokim poziomem edukacji, indywidualnym podejściem do ucznia, otwartością na nowe techniki, dobrą bazą dydaktyczną, wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną oraz bogatym programem zajęć pozalekcyjnych.
Przyznanie certyfikatu jest potwierdzeniem oferowania przez firmę produktów i usług najwyższej jakości oraz wyrazem uznania środowiska branżowego.