Nasze liceum dla Pandy

Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy stajemy się szczególnie wrażliwi na potrzeby innych. W tym roku społeczność naszego liceum wzięła udział w akcji pomocowej na rzecz dzieci i młodzieży z Placówki Socjalizacyjnej "Panda" w Kozienicach, podobnie jak inne ważne instytucje w mieście.
Zakupiony w tym celu przez naszą szkołę sprzęt AGD został uroczyście przekazany w czwartek, 20 grudnia, przez przedstawicieli naszych uczniów ze szkolnego wolontariatu "Szansa" oraz ich opiekunów.
Złożyliśmy także mieszkańcom i pracownikom "Pandy" najlepsze życzenia bożonarodzeniowe i noworoczne od dyrekcji, grona pedagogicznego oraz wszystkich uczniów naszej szkoły.