15 października - akademia z okazji Dnia Nauczyciela

15 października 2018 r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej - święta nauczycieli, uczniów i wszystkich pracowników oświaty.

Oficjalną część uroczystości rozpoczęła Pani Dyrektor Ewa Malec, witając szkolną społeczność oraz przybyłych gości. Podziękowała  nauczycielom za trud codziennej pracy pedagogicznej i życzyła dalszych sukcesów w  wychowaniu młodych pokoleń. W kolejnej części uroczystości zabrał głos przedstawiciel Starostwa Powiatowego w Kozienicach Janusz Patkowski przekazując życzenia i gratulacje wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły.

Następnie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, Julia Urbaniak oraz Adam Dąbrowski, złożyli życzenia dyrekcji  szkoły wręczając kwiaty. Pani Dyrektor poinformowała o srebrnych medalach za długoletnią pracę przyznanym nauczycielom oraz wręczyła Nagrody Dyrektora nauczycielom oraz pracownikom szkoły. Medalem za Długoletnią Służbę zostały odznaczone panie: Anna Liwocha, Marzanna Chołuj oraz Justyna Kwaśnik.

Uczennica klasy IIb Zuzanna Mazur zaprosiła wszystkich zgromadzonych gości na część artystyczną przygotowaną przez uczniów IIIa pod kierunkiem pań: Edyty Tarczyńskiej, Sylwii Milczarczyk oraz Bożeny Stępień.