SPOTKANIE WIGILIJNE 2017 W I LICEUM

Dnia 22 grudnia o godzinie 10:30 w sali gimnastycznej naszego liceum odbyło się spotkanie wigilijne przygotowane przez uczniów naszej szkoły pod opieką: pani Bożeny Stępień i księdza Tomasza Pastuszki. Uczniowie klasy II b przedstawili scenkę, której pomysłodawcą i reżyserem był Jakub Balcerzak z klasy III b.

Oprawę muzyczną zapewniła nasza wiolonczelistka Aleksandra Mierzejewska z klasy II b. Mieliśmy przyjemność wysłuchać pięknie zaśpiewanej kolędy przez Patrycję Wołos z klasy IIa.

Scenerię przedstawienia przygotowali uczniowie z klasy III b oraz Klaudia Kalinka z klasy I c.

Życzenia świąteczne i noworoczne od pani dyrektor Ewy Malec było finalnym akcentem tego nastrojowego spotkania.