Andrzejki w liceum

W naszej szkole 28 listopada odbyły się andrzejki, utrzymane w klimacie „Lata 20-te, lata 30-te”. Nasi uczniowie bardzo chętnie zaangażowali się w przygotowania oraz przebieg wieczoru. Zaczęto od śpiewu i recytacji wierszy. Młodzież licealna wykazała się wielkim talentem. Zgodnie z andrzejkową tradycją nie zabrakło też wróżb – trzy wróżbiarki pomagały poznać naszą przyszłość poprzez lanie wosku, wróżenie z kart oraz losowanie karteczek z przepowiednią przyszłości.

Jerzy Stuhr powiedział: „Śpiewać każdy może, trochę lepiej i trochę gorzej…” tymi słowami wszyscy uczestnicy zostali zachęceni do wzięcia udziału w karaoke.

Jak co roku uczennice ze szkoły sprzedawały ciasto i parzyły herbatkę. Wszyscy dobrze się bawili i zapewne będą miło wspominać ten wieczór.