28 Festiwal Młodych Talentów SanLOremo

7 stycznia 2014r. w I Liceum Ogólnokształcącym w Kozienicach, już po raz 28 zorganizowano, wpisany w tradycję szkoły, Festiwal Młodych Talentów SanLOremo. W tegorocznej edycji zaprezentowały się trzy zespoły młodzieżowe:

„Darmowe Piwo”

„Łups!”

„Trójka na minutkę”

Zabawa, której patronowali pani dyrektor Ewa Malec i starosta Powiatu Kozienickiego - Janusz Stąpór, rozpoczęła się o godzinie 18.00. Przedstawiciel samorządu uczniowskiego – Artur Bębeńca powitał zebranych i w kilku słowach przedstawił uczestników festiwalu, a także sponsorów, którzy, jak co roku wspomogli imprezę. Brawurowy  występ zespołu „Darmowe Piwo” rozgrzał publiczność swoimi utworami. Wszyscy doskonale się bawili i oczekiwali na prezentację kolejnych uczestników. Zespoły „Łups! ” i „Trójka na minutkę” mocnym brzmieniem swoich utworów także porwały publiczność.

Zespoły zaprezentowały naprawdę wysoki poziom. Nagrodę główną otrzymał, przy wielkim aplauzie, zespół „Darmowe Piwo”, którego skład, w znacznej części, tworzą uczniowie naszej szkoły. Pozostali uczestnicy również zostali docenieni za swoje występy. Cieszy więc fakt, że SanLOremo nie tylko bawi, ale też integruje młodych ludzi we wspólnych działaniach, pozwala im rozwijać swoje talenty i daje możliwość zaprezentowania się szerszej publiczności.