Konkurs "Mam haka na raka"

Witajcie! Jesteśmy z klasy 2d naszego LO, nazywamy się anty-rakowiczki, i bierzemy udział w ogólnopolskim konkursie Mam Haka Na Raka. Występujemy w składzie: liderka Paulina Wojdak, oraz: Marta Pestka, Klaudia Tomczyk, Magdalena Ludwiczak, Magda Przerwa. Naszym zadaniem jest dotarcie do jak największej ilości osób i zachęcenie ich do zrobienia profilaktycznych badań skóry, a także informowanie jak chronić swoją skórę i kiedy należy zbadać znamiona. Zaczynamy już rozkładać ulotki w naszej szkole i rozwieszać plakaty, oprócz tego informacje zamieszczamy na funpagu na facebooku - żeby go znaleźć, wystarczy wyszukać hasło "MAM HAKA NA RAKA / anty-rakowiczki" i kliknąć "lubię to". Ponadto ogłosiłyśmy konkurs na hasło reklamowe propagujące profilaktykę skórną. Więcej informacji o nim zamieszczone jest na skrzyneczce znajdującej się w kawiarence. Zapraszamy do udziału w konkursie! Gwarantujemy świetne nagrody.

Pozdrawiamy, Anty-rakowiczki.