Artystyczne talenty nagrodzone

12 kwietnia 2014r. w Klubie Środowisk Twórczych „Łaźnia” w Radomiu odbyły się eliminacje rejonowe 59. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, w których wzięli  udział uczniowie  naszego liceum. Spośród licznego grona uczestników przedstawiciele naszej szkoły zostali zauważeni i docenieni za swoje zdolności recytatorskie, wokalne, piękne operowanie słowem i wrażliwość artystyczną. Do dalszego – wojewódzkiego etapu konkursu zakwalifikowała się  uczennica klasy II C – Joanna Szumilas, w kategorii konkurs recytatorski, natomiast wyróżnienie otrzymali  - Anika Kęska i akompaniujący jej na fortepianie Adam Śmietanka oraz gimnazjalista Kacper Majewski- trąbka.
Kolejny etap konkursu odbędzie się na początku maja w Żyrardowie.
Naszej artystycznie utalentowanej młodzieży gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.