Logo I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała po raz 34

Ocena 0/5

W niedzielę 25 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała po raz 34. Tegoroczne hasło Orkiestry brzmiało: „ Zdrowe brzuszki naszych dzieci”. Zebrane w tym roku środki zostaną przeznaczone na sprzęt do diagnostyki i leczenia chorób przewodu pokarmowego u najmłodszych pacjentów, których liczba w Polsce ciągle rośnie.

W tym roku w Kozienicach kwesta odbywała się w godzinach 8-20, a wśród 50 wolontariuszy WOŚP nie zabrakło oczywiście uczniów naszego liceum.
W piątek 23 stycznia w kozienickim sztabie WOŚP odbyło się spotkanie organizacyjno- szkoleniowe dla wolontariuszy i opiekunów, gdzie zostały przekazane kluczowe informacje dotyczące tej ogromnej akcji charytatywnej na terenie naszego miasta.
W tegoroczną kwestę włączyły się: Kinga Szczudlińska z klasy 4a oraz Maja Abramczyk, Weronika Chołuj i Wiktoria Wolszczak z klasy 3e.
Pomocnikami naszych wolontariuszek były uczennice: Roksana Kowalska z klasy 4a, Julia Wójcicka z klasy 3f oraz Amelia Mądrzak z klasy 3b.
Mimo dotkliwego zimna i śniegu nasze wolontariuszki zbierały datki z uśmiechem na twarzach i, jak zwykle, udało im się zgromadzić w puszkach imponujące kwoty.


Dziękujemy za zaangażowanie i poświęcenie naszej wspaniałej młodzieży. 
Autor: Agnieszka Brzuskiewicz

Galeria zdjęć

phoca_thumb_l_619624939_1509377934525018_5420282401227165479_n copy phoca_thumb_l_619932699_1509378077858337_6076669446333587358_n copy phoca_thumb_l_620029398_1509377884525023_8779069091242219900_n copy phoca_thumb_l_622854296_1509378161191662_3900720409706378200_n copy phoca_thumb_l_622938065_1509378251191653_3535440925980756249_n copy phoca_thumb_l_1 copy phoca_thumb_l_2 copy
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności