Logo I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach

Wycieczka do Łodzi

Ocena 0/5

24 kwietnia klasa 3f wraz z uczennicami klas: 1a, 3b, 3d i 3e wybrały się na wycieczkę do Łodzi, która okazała się pełna wrażeń i niezapomnianych chwil.


Pierwszym punktem programu był Park Trampolin Saltos, gdzie nie brakowało ruchu, śmiechu i dobrej zabawy.
Kolejnym etapem wyjazdu było Orientarium, które wszystkich zachwyciło różnorodnością egzotycznych gatunków zwierząt. Młodzież miała okazję zobaczyć m. in. podwodny świat pełen imponujących stworzeń. Wizyta była nie tylko ciekawa, ale także bardzo pouczająca – pozwoliła lepiej poznać życie zwierząt i znaczenie ochrony przyrody.
Wycieczka była doskonałą okazją do integracji, wspólnego spędzenia czasu oraz oderwania się od codziennych obowiązków szkolnych. Uczniowie wrócili zmęczeni, ale zadowoleni i pełni pozytywnych wrażeń.
Opiekę nad uczestnikami sprawowały wychowawczyni klasy 3f, pani Ewa Stępień, oraz pani Iga Ruczkowska, które zadbały o bezpieczeństwo i dobrą organizację całego wyjazdu.
Autor: E. Stępień

Galeria zdjęć

681560073_1593310946131716_5853601214220083398_n (Copy) 680273339_1593310549465089_2658640928870349992_n 683008199_1593310696131741_2682717830346632977_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności