Logo I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach

„Rozbiegane Kozienice”

Ocena 0/5

15 maja 2026r. grupa uczniów z naszego „ZieLOnego” wzięła udział w sportowej imprezie „Rozbiegane Kozienice” organizowane przez Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu. Uczniowie mieli do pokonania dystans 1700 metrów, jednak nie to było najistotniejsze. Najważniejszy był ruch oraz dobra zabawa! Po zakończonym biegu na uczestników czekała niespodzianka w postaci losowania nagród , a każdy z zawodników otrzymał batona oraz wodę. Podczas imprezy opiekę nad bezpieczeństwem uczniów sprawował nauczyciel wychowania fizycznego Filip Chrapek. Organizatorom dziękujemy za możliwość udziału i już czekamy na kolejne biegowe wyzwania!

Galeria zdjęć

701755709_1610822364380574_3582229810080355888_n 699141962_1610822461047231_6762528633663659127_n 696934564_1610822414380569_7983904944755267041_n 698816647_1610822531047224_8052384884397078367_n 698798711_1610822574380553_3526352733614432788_n 696943056_1610822501047227_8530742665000556895_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności