Logo I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach

II Radomska Debata Oksfordzka w języku angielskim

Ocena 0/5

 II Radomska Debata Oksfordzka w języku angielskim. Z dumą informujemy, że uczennice naszej szkoły Julia Jarocka (kl.3a), Alicja Popiel (kl.3c), Emilia Wanat (kl.3c) oraz Roksana Gudkiewicz (kl.3e) wzięły udział w II Debacie Oksfordzkiej w Radomiu, która odbyła się w języku angielskim. 
Uczestnicy debatowali nad tezą: „Social media shapes young people’s career aspirations more strongly than school or family”.
Wydarzenie było doskonałą okazją do rozwijania umiejętności argumentacji, wystąpień publicznych oraz prowadzenia merytorycznej dyskusji w języku angielskim. Nasze reprezentantki wykazały się świetnym przygotowaniem, odwagą w prezentowaniu swoich argumentów oraz wysoką kulturą debaty. Osobą przygotowującą uczennice do debaty i sprawującą opiekę była nauczycielka języka angielskiego Natalia Brodina-Szeliga. 
Udział w takim wydarzeniu to nie tylko rywalizacja, ale również cenna lekcja krytycznego myślenia, współpracy i komunikacji w języku obcym.
 Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły!
#DebataOksfordzka #Radom #EnglishDebate

Galeria zdjęć

3 4 5 6 1 2
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności