Logo I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach

Wycieczka do Warszawy 2025

Ocena 0/5

9 grudnia 2025r. klasa 3d uczestniczyła w wycieczce do Warszawy, zorganizowanej w ramach programu „Wyjście z klasą".

Pierwszym punktem wyjazdu było odwiedzenie Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, w którym uczniowie obejrzeli komnaty pałacowe oraz uczestniczyli w warsztatach „Ceramiczne piecuchy". Następnie uczniowie uczestniczyli w kreatywnych lekcjach poza szkołą – escape room: piraci – złoto Karaibów, wikingowie – widmo Ragnaroku oraz piła. Późnym popołudniem odwiedziliśmy Jarmark Bożonarodzeniowy, gdzie skorzystaliśmy z bogatej oferty gastronomicznej (pierniki, dania regionalne, kasztany), obejrzeliśmy unikalne rękodzieło i ozdoby (ceramika, biżuteria, haft, świece), a także liczne atrakcje (karuzele, lodowisko, diabelski młyn) oraz świąteczne dekoracje (iluminacje, bajkowe domki, komnaty Mikołaja). Wieczorem obejrzeliśmy spektakl pt.  „25 lat minęło" w Teatrze Sabat w Warszawie. Wycieczka klasowa była świetną okazją do integracji i wspólnego spędzenia czasu poza szkolnymi murami. Program obejmował zarówno elementy edukacyjne, jak i rekreacyjne — dzięki temu każdy znalazł coś dla siebie. W trakcie wyjazdu panowała przyjazna atmosfera, a uczniowie wykazali się odpowiedzialnością i kulturą osobistą. To był wartościowy czas, który zdecydowanie wzmocnił więzi w klasie.

Opiekę nad uczniami sprawowały: wychowawczyni Joanna Molenda oraz nauczycielka biologii  Magdalena Sadkowska.

Galeria zdjęć

phoca_thumb_l_img_7532 copy copy phoca_thumb_l_img_7538 copy copy phoca_thumb_l_img_7553 copy copy phoca_thumb_l_img_7557 copy copy phoca_thumb_l_img_7563 copy copy phoca_thumb_l_759a21f8-fe60-4bd9-b725-b82ef9badf2a copy copy phoca_thumb_l_img_7526 copy copy
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności