Logo I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach

Dzień otwarty w Zielonym

Ocena 0/5

21 kwietnia 2026 roku, podczas Dnia Otwartego naszego liceum, mieliśmy ogromną przyjemność gościć uczniów klas 8 wraz z ich nauczycielami. Nasi goście przybyli ze szkół z terenu miasta i gminy Kozienice oraz powiatu kozienickiego.
Naszych gości serdecznie powitały: Kaja Iwańczyk z klasy 1a oraz Basia Kozieł z klasy 1b, wprowadzając wszystkich w wyjątkową atmosferę tego dnia. Uczniowie mieli okazję poznać naszą szkołę bliżej - wysłuchać prezentacji dotyczącej profili kształcenia, historii i tradycji liceum, podejmowanych działań, realizowanych projektów oraz licznych osiągnięć.
Nie zabrakło również informacji o kołach zainteresowań, które pozwalają rozwijać pasje i talenty naszych uczniów.
Ogromne emocje wzbudził występ szkolnej grupy tanecznej, który wywołał entuzjazm publiczności.
Podczas zwiedzania szkoły ósmoklasiści mogli zajrzeć do sal tematycznych, wziąć udział w ciekawych warsztatach i doświadczeniach z różnych dziedzin, a także spróbować swoich sił w grach i konkursach przygotowanych przez naszych uczniów i nauczycieli.
Koordynatorkami całego wydarzenia były nauczycielki języka angielskiego - Mariola Worobiec i Monika Lis.
Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólnie spędzony czas. Do zobaczenia we wrześniu!
Autor: I. Ruczkowska

Galeria zdjęć

675298345_1587927363336741_4857079051691988612_n (Copy) 675529847_1587938003335677_4971612485636295805_n (Copy) 675730079_1587937116669099_3087007872203420480_n (Copy) 675734378_1587927430003401_9012421111587717253_n (Copy) 676865192_1587936013335876_3787846557461706232_n (Copy) 677016615_1587936480002496_7287336968692239499_n (Copy)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności