Logo I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach

Akademia z okazji 3 Maja

Ocena 0/5

Wczoraj w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia upamiętniająca rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Była to wyjątkowa okazja do przypomnienia jednego z najważniejszych wydarzeń w historii Polski oraz refleksji nad wartościami takimi jak wolność, patriotyzm i odpowiedzialność obywatelska.
Uczennice klasy 1a i 1c przygotowały piękny program artystyczny, który pozwolił całej społeczności na chwilę zadumy i dumy z naszego dziedzictwa narodowego. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wspólne przeżywanie tej ważnej chwili.
Niespodzianką dla wszystkich była prezentacja zdjęć przedstawiających piękno ziemi kozienickiej. Autorką fotografii jest p. Mariola Worobiec, która swoim czułym okiem potrafi dostrzec to, obok czego często przechodzimy obojętnie. Może po tym pokazie zaczniemy patrzeć na Polskę trochę uważniej i doceniać ją nie tylko od święta.
Szczególne podziękowania kierujemy do opiekunki uroczystości p. Joanny Kuźmińskiej za przygotowanie wydarzenia.

Galeria zdjęć

683603192_1596484219147722_2721055887890726031_n 685366302_1596484409147703_9025813375889629954_n 685582328_1596484359147708_1133530076409437107_n 684216085_1596484272481050_5008519492368343684_n 682483989_1596484519147692_909656197363478973_n 683008522_1596484319147712_1122886591573324530_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności