Logo I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach

Koło "Szansa" odwiedza Dom Pomocy Społecznej w Kozienicach

Ocena 0/5

We wtorek 16 grudnia grupa wolontariuszek z naszego koła „Szansa” wraz z opiekunami, Agnieszką Brzuskiewicz i ks. Grzegorzem Dąbrowskim, odwiedziła Dom Pomocy Społecznej w Kozienicach.
Nasze wizyty w tej placówce są już wieloletnią tradycją.
Wspólne kolędowanie przy akompaniamencie akordeonu, modlitwa i dzielenie się opłatkiem były chwilami radości i wzruszenia zarówno dla podopiecznych DPS, jak i nas - gości.
Wolontariuszki przygotowały drobny poczęstunek dla mieszkańców DPS w postaci domowych pierniczków.
Na zakończenie wizyty złożyliśmy sobie wspólnie z pensjonariuszami życzenia bożonarodzeniowe, a na pamiątkę zostawiliśmy piękne kartki świąteczne własnoręcznie przygotowane przez uczniów naszej szkoły.
Wizyta w DPS była niewątpliwie wzruszającym przeżyciem dla wszystkich uczestników tego świątecznego spotkania.
Autor: Agnieszka Brzuskiewicz

Galeria zdjęć

phoca_thumb_l_599939962_1474978087965003_8609437627638942359_n copy phoca_thumb_l_599954088_1474986911297454_2882121818562025054_n copy phoca_thumb_l_599602947_1474977691298376_5532716490286211320_n copy phoca_thumb_l_599923524_1474986791297466_5573430247691839795_n copy
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności