Koło "Szansa" odwiedza Dom Pomocy Społecznej w Kozienicach
We wtorek 16 grudnia grupa wolontariuszek z naszego koła „Szansa” wraz z opiekunami, Agnieszką Brzuskiewicz i ks. Grzegorzem Dąbrowskim, odwiedziła Dom Pomocy Społecznej w Kozienicach.
Nasze wizyty w tej placówce są już wieloletnią tradycją.
Wspólne kolędowanie przy akompaniamencie akordeonu, modlitwa i dzielenie się opłatkiem były chwilami radości i wzruszenia zarówno dla podopiecznych DPS, jak i nas - gości.
Wolontariuszki przygotowały drobny poczęstunek dla mieszkańców DPS w postaci domowych pierniczków.
Na zakończenie wizyty złożyliśmy sobie wspólnie z pensjonariuszami życzenia bożonarodzeniowe, a na pamiątkę zostawiliśmy piękne kartki świąteczne własnoręcznie przygotowane przez uczniów naszej szkoły.
Wizyta w DPS była niewątpliwie wzruszającym przeżyciem dla wszystkich uczestników tego świątecznego spotkania.
Autor: Agnieszka Brzuskiewicz

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!