Logo I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach

Wycieczka do Wrocławia

Ocena 0/5

W dniach 15-17 kwietnia 2026 r. uczniowie klasy 3d uczestniczyli w trzydniowej wycieczce do Wrocławia.
W trakcie pobytu odwiedzili Panoramę Racławicką oraz Hydropolis, gdzie w ciekawy sposób poszerzyli swoją wiedzę historyczną i przyrodniczą. Uczniowie spacerowali także po wrocławskim Rynku i Starym Mieście, poznając najważniejsze zabytki oraz atmosferę miasta. Program wycieczki obejmował również wizytę w Ogrodzie Japońskim oraz rejs statkiem po Odrze, który pozwolił podziwiać Wrocław z innej perspektywy. Ostatniego dnia uczniowie świetnie bawili się także w escape roomie, gdzie liczyła się współpraca, spryt i dobra organizacja. Wyjazd był okazją do integracji i dostarczył uczestnikom wielu miłych wrażeń i wspomnień, które pozostaną w pamięci. Opiekunami była wychowawczyni Pani Joanna Molenda oraz oraz Pani Karina Anna Delega.

Galeria zdjęć

phoca_thumb_l_cfd834d5-19d7-4b09-bfbf-a982c95bd0e6 copy phoca_thumb_l_d54e8971-58d9-4df9-95ef-91d5058f15f0 copy phoca_thumb_l_9d3fa898-e1ce-45e7-8f5e-77fb67406850 copy phoca_thumb_l_32d44bae-5f96-4466-8014-329a198a6bfa copy phoca_thumb_l_49eeeb28-e55f-4b2b-89a4-2a7091f9f686 copy phoca_thumb_l_59ad97f5-72de-493e-8df3-af16ca9b8817 copy phoca_thumb_l_375a9f34-ca57-45d9-be06-c82b45d1d54d copy phoca_thumb_l_505c7b64-5a75-4b65-858f-67fcb955ad12 copy phoca_thumb_l_b5fd106f-56bc-41dd-9b96-29e1bfb5e868 copy
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności