Logo I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach

Wizyta w Komendzie Powiatowej Policji

Ocena 0/5

Uczniowie klasy 1C skorzystali z zaproszenia Komedy Powiatowej Policji w Kozienicach na Dzień Otwarty w dniu 27 marca.

Wydarzenie to było doskonała okazją do bezpośredniego spotkania z funkcjonariuszami oraz poznania ich codziennej służby. Policjanci zaprezentowali pojazdy jakimi posługują się każdego dnia. Nastepnie odbyły się ciekawe prezentacje podzielone aktywizującą uczniów metodą stacji. Dzięki temu licealiści mieli możliwość nie tylko dowiedzieć się ciekawych rzeczy na tematy związane z różnymi aspektami pracy Policji, ale również zadawania pytań i sprawdzenia się w takiej roli. Dodatkowym atutem była możliwość poznania ścieżki kariery oraz procesu rekrutacji dla rozważających służbę w Policji. Wydarzenie odbyło się pod opieką nauczycielek: Karoliny Jakubowskiej oraz Agnieszki Brzuskiewicz.
Autor: K.Jakubowska

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności