Logo I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach

Szlachetna Paczka 2025

Ocena 0/5

SZLACHETNA PACZKA 
W niedzielę 14 grudnia  2025 r. nad jeziorem w Kozienicach miał miejsce uroczysty finał corocznej ogólnopolskiej akcji charytatywnej Szlachetna Paczka. Impreza odbyła się z udziałem lokalnych władz, wolontariuszy Szlachetnej Paczki, darczyńców oraz mieszkańców naszej gminy bezpośrednio zaangażowanych w to ważne przedsięwzięcie.
W tym roku miała miejsce 25 edycja tego wydarzenia i z dumą informujemy, że społeczność I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego była darczyńcą dla jednej z dwudziestu potrzebujących pomocy rodzin z naszego terenu. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i wrażliwości naszych uczniów, ich rodziców oraz pracowników naszej szkoły przygotowaliśmy dary charytatywne, spełniając tym samym najważniejsze potrzeby wspieranej  przez nas rodziny. Zbiórkę i przygotowanie paczek z darami  prowadziło nasze Szkolne Koło Wolontariackie „Szansa” wraz z opiekunami: Agnieszką Brzuskiewicz, Moniką Marczewską, Karoliną Jakubowską oraz ks. Grzegorzem Dąbrowskim.
W Weekend Cudów nasza paczka trafiła do rodziny, przysparzając jej niesamowitej radości i wzruszenia.
Wolontariuszkami Szlachetnej Paczki były również  nasze koleżanki anglistki - Monika Lis i Natalia Brodina-Szeliga oraz wielu byłych i obecnych uczniów naszego liceum.
Niedzielny finał akcji Szlachetna Paczka był wzruszającym przeżyciem dla wszystkich zgromadzonych, którym
na sercu leży dobro drugiego człowieka.
Autor: Agnieszka Brzuskiewicz

Galeria zdjęć

phoca_thumb_l_600254806_1472818661514279_7656176348885100445_n phoca_thumb_l_600291661_1472818584847620_4876590364379952976_n phoca_thumb_l_598353009_1472819904847488_5314557897169897930_n phoca_thumb_l_598361684_1472818468180965_5697801718733575446_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności