Logo I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach

Sukcesy uczniów ZieLOnego na Mistrzostwach Polski w pływaniu

Ocena 0/5

Sukcesy uczniów ZieLOnego na Mistrzostwach Polski w pływaniu 
Wspaniale zaprezentowali się nasi uczniowie podczas Zimowych Mistrzostw Polski w pływaniu w Bydgoszczy i Gorzowie Wielkopolskim, które odbywały się w dniach 13-14.12.2025 r.
Basia Balcerzak wypływała 2 razy życiówkę oraz finał A i B, Bartek Jasek 2 starty i życiówki na 50m stylem motylkowym i 100m grzbietem. 
Natomiast Mateusz Smykiewicz pobił rekord życiowy na 400m stylem dowolnym i awansował do finału B, w którym uplasował się na 7 miejscu. 
Największe emocje dał jednak występ Basi Balcerzak, która ustanowiła nowy rekord życiowy na 50m stylem motylkowym i zdobyła medal. 
Kolejny dzień przyniósł Basi jeszcze jeden brązowy medal, tym razem w stylu dowolnym na dystansie 100m, a Mateusz Smykiewicz pobił kolejny rekord życiowy na 1500m w stylu dowolnym, co uplasowało go na 9 miejscu w kraju.
Uczniowie na co dzień trenują w klubie SKP Delfin Kozienice pod okiem trenera Janusza Abramczyka. 
Serdecznie gratulujemy! Cieszymy się,że w gronie naszych uczniów mamy takich wspaniałych sportowców
Autor: Paulina Kłos

Galeria zdjęć

phoca_thumb_l_599937947_1472853574844121_2920572585398947812_n phoca_thumb_l_600234619_1472853401510805_6853730063061330637_n phoca_thumb_l_598464404_1472853461510799_126347633330119989_n phoca_thumb_l_599572006_1472853381510807_7936242164774316783_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności