Logo I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach

Laureatka Stypendium Prezesa Rady Ministrów po raz drugi!

Ocena 0/5

Julia Narojczyk – laureatka Stypendium Prezesa Rady Ministrów po raz drugi! 
11 grudnia 2025 r. w Sali Widowiskowo-Kinowej Centrum Kultury i Turystyki w Iłży odbyła się wyjątkowa uroczystość, podczas której Julia Narojczyk, uczennica klasy 3a, odebrała po raz drugi z rzędu Stypendium Prezesa Rady Ministrów — jedno z najwyższych wyróżnień dla najzdolniejszych i najbardziej zaangażowanych uczniów w kraju.
Otrzymanie tego stypendium jest pięknym potwierdzeniem niezwykłej pracowitości Julii, jej konsekwencji oraz autentycznej pasji do nauki. To dowód, że systematyczna praca, ciekawość świata i ambicja prowadzą do kolejnych sukcesów, inspirując przy tym całą społeczność szkolną.
W tym wyjątkowym dniu Julii towarzyszyły osoby, które z dumą wspierają jej rozwój – Pani Dyrektor Ewa Malec, reprezentująca szkołę, oraz rodzice uczennicy, dzielący z córką wzruszenie i radość z tak wielkiego sukcesu. Ich obecność podkreśliła rangę wydarzenia i nadała mu szczególny charakter.
Julio, z całego serca gratulujemy!
Życzymy Ci, aby kolejne lata przynosiły jeszcze więcej pięknych osiągnięć, a Twoja pasja, wytrwałość i talent prowadziły Cię prosto do spełnienia wszystkich marzeń.
Jesteśmy z Ciebie niezwykle dumni! 

Galeria zdjęć

phoca_thumb_l_598982694_1470788568383955_6968736516073181687_n copy phoca_thumb_l_599937826_1470788601717285_1672376250576851477_n copy phoca_thumb_l_597579686_1470788451717300_6133272376981405889_n copy phoca_thumb_l_597586733_1470788088384003_9175026298731511792_n copy
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności