Logo I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach

Ogólnopolska akcja "Idą święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj"

Ocena 0/5

Święta tuż, tuż, a my po raz kolejny włączamy się w ogólnopolską akcję „Idą święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj”.


W tym roku uczniowie, wspólnie
z pedagogiem szkolnym Kariną Delegą oraz wychowawcami, własnoręcznie przygotowywali kartki świąteczne, które trafią już niedługo do przyjaciół naszej szkoły oraz do dzieci z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie.
Idea akcji zachęca do zwolnienia tempa i okazywania życzliwości poprzez tradycyjne, ręcznie wypisywane kartki, które niosą ze sobą ciepło i osobisty przekaz. Celem było również zwrócenie uwagi na ważność relacji międzyludzkich w świecie zdominowanym przez nowe technologie. Organizatorem wysyłania kartek świątecznych jest Fundacja „Dbam o Mój Zasięg”, z którą współpracujemy w ramach programu „Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo”.
www.idaswieta.com
Autor: Izabela Barcikowska-Poździk

Galeria zdjęć

phoca_thumb_l_600282113_1473400428122769_1649182898966834734_n copy phoca_thumb_l_600299937_1473399901456155_1775593699443142975_n copy phoca_thumb_l_596967255_1473399944789484_5811215555768656168_n copy phoca_thumb_l_599824161_1473399851456160_645465786130382669_n copy
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności