Ogólnopolska akcja "Idą święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj"
Święta tuż, tuż, a my po raz kolejny włączamy się w ogólnopolską akcję „Idą święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj”.
W tym roku uczniowie, wspólnie
z pedagogiem szkolnym Kariną Delegą oraz wychowawcami, własnoręcznie przygotowywali kartki świąteczne, które trafią już niedługo do przyjaciół naszej szkoły oraz do dzieci z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie.
Idea akcji zachęca do zwolnienia tempa i okazywania życzliwości poprzez tradycyjne, ręcznie wypisywane kartki, które niosą ze sobą ciepło i osobisty przekaz. Celem było również zwrócenie uwagi na ważność relacji międzyludzkich w świecie zdominowanym przez nowe technologie. Organizatorem wysyłania kartek świątecznych jest Fundacja „Dbam o Mój Zasięg”, z którą współpracujemy w ramach programu „Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo”.
www.idaswieta.com
Autor: Izabela Barcikowska-Poździk

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!