Międzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej 2021

W dniu 28.10.2021r. na hali sportowej KCRIS odbyły się eliminacje do Finału Międzyklasowego Turnieju Piłki Siatkowej, w których udział wzięło 10 drużyn.

Rozgrywki między drużynami odbyły się w podziale na dwie grupy. Do finału rozgrywek awansowały cztery drużyny: po dwie najlepsze z każdej grupy.

Mecze finałowe odbyły się 5.11.2021 w Sali gimnastycznej I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach. O trzecie miejsce zmierzyli się reprezentanci klas: 2A oraz 3 gC. Zwycięzcą tego meczu okazała się klasa 2A.

W meczu o pierwsze miejsce rywalizowali ze sobą uczniowie z klas: 3gB oraz 3gA. Lepsza okazała się drużyna reprezentantów 3gB wygrywając cały turniej. Tym samym drużyna 3gA uplasowała się na drugim miejscu.

Po zakończeniu rozgrywek dla wszystkich uczestników zatańczyła szkolna grupa Cheerleaderek oraz nastąpiła uroczysta dekoracja trzech najlepszych drużyn turnieju.  Puchary i dyplomy wręczyły organizatorki turnieju p. Ewelina Buszko oraz p. Paulina Kłos.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju, którzy z pasją i zaangażowaniem przystąpili do rozgrywek!