Liceum Roku
2012-2013
Liceum Roku
2014-2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
  Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
  Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
  Wiarygodna Szkoła   Szkoła Dialogu   Góra Grosza
   
Certyfikat
IT Szkoła 2013-2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015-2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu   Projekt PEACE 2015   Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich Mazowiecka Szkoła Aktywna Turystycznie Certyfikat Wyższej Szkoły Handlowej Odznaka Honorowa PCK Zasłużony dla Mazowsza Certyfikat WSH w Radomiu Medal 100-lecia PCK
                           
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice              
100 lat
szkoły
    Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy   Wsparcie Kozienickiego Hospicjum Razem
dla Kultury
Olimpiada
Zwolnieni
z Teorii
       
 

Osiągnięcia szkoły

Informacje bieżące

Konkurs Języka Niemieckiego

Mimo pandemii i związanego z nią nauczania zdalnego uczniowie naszego Liceum nadal aktywnie uczestniczą w konkursach przedmiotowych.

Dnia 14 grudnia w naszej szkole odbył się Konkurs Języka Niemieckiego „Die Rektion”, zorganizowany przez p. I. Barcikowską-Poździk, w którym uczniowie mogli wykazać się swoją wiedzą dotyczącą rekcji czasownika, rzeczownika i przymiotnika.

Uczestnicy konkursu zmierzyli się z zadaniami on-line na platformie Teams. Liczyła się wiedza i szybkość. Spośród 19 osób najlepszymi okazały się uczennice kl. IIgB:  Weronika Krupa,  Amelia Worobiec oraz Natalia Skiba. Wyróżnienia otrzymały: Zuzanna Dębiec z kl. IIIA oraz Karolina Ptaszek z kl. IIgB.
 Laureatom serdecznie gratulujemy! Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie i życzymy dalszego zapału do nauki i sukcesów w kolejnych wyzwaniach edukacyjnych!