Liceum Roku
2012-2013
Liceum Roku
2014-2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
  Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
  Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
  Wiarygodna Szkoła   Szkoła Dialogu   Góra Grosza
   
Certyfikat
IT Szkoła 2013-2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015-2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu   Projekt PEACE 2015   Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich Mazowiecka Szkoła Aktywna Turystycznie Certyfikat Wyższej Szkoły Handlowej Odznaka Honorowa PCK Zasłużony dla Mazowsza Certyfikat WSH w Radomiu Medal 100-lecia PCK
                           
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice              
100 lat
szkoły
    Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy   Wsparcie Kozienickiego Hospicjum Razem
dla Kultury
Olimpiada
Zwolnieni
z Teorii
       
 

Osiągnięcia szkoły

Informacje bieżące

Święto Niepodległości - 102 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

11 listopada 1918 roku -  to data - symbol. Zapisała się w świadomości powszechnej, jako dzień odzyskania przez Polskę niepodległości. Tego dnia nasza Ojczyzna po 123 latach niewoli znowu mogła pojawić się na mapie Europy i świata. To święto sprawia, że w zabieganym życiu na chwilę zatrzymujemy się, aby wysłuchać szczególnej lekcji historii i dać wyraz swojego patriotyzmu.

Uczestnicząc corocznie w obchodach Święta Niepodległości wspominamy tych wszystkich, dzięki którym żyjemy dzisiaj w wolnej Polsce.

Uczniowie klas: 2pb,2pc, 2gb, 2gc  I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach, pomimo pandemii, przygotowali dla całej społeczności szkolnej wirtualną akademię, chcąc w ten sposób uczcić obchody 102 rocznicy odzyskania przez nasz kraj niepodległości.

Myślą przewodnią uroczystości zostały słowa Jana Pawła II:

„Potrzeba nieustannej odnowy umysłów i serc, aby przepełniła je miłość i sprawiedliwość, uczciwość i ofiarność, szacunek dla innych i troska o dobro wspólne, szczególnie o to dobro, jakim jest wolna Ojczyzna”
 

                                                                                                                                                                                               Zapraszamy!