Osiągnięcia szkoły

Lekcja języka niemieckiego

Nietypowa lekcja języka niemieckiego.

W piątek 20.09.2019r. w ramach Dnia Języków Europejskich w naszej szkole odbyła się lekcja języka niemieckiego przez Skype.
Tematem lekcji były media społecznościowe, tak bardzo lubiane przez młodzież. Lekcję poprowadziła lektor Instytutu Goethego pani Dominika Perot.

Uczniowie aktywnie uczestniczyli w zajęciach wykorzystując nowe technologie i jednocześnie dobrze się bawiąc.

Dziękujemy Instytutowi za możliwość uczestniczenia w tej innowacyjnej interaktywnej formie nauki języka niemieckiego.

Lekcja przez Skype stanowi preludium do organizowanego u nas Dnia Języków Europejskich, który odbędzie się w piątek 27 września 2019r.