Liceum Roku
2012
Liceum Roku
2013
Liceum Roku
2014
Liceum Roku
2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
Wiarygodna Szkoła Szkoła Dialogu Góra Grosza Certyfikat
IT Szkoła 2013
Certyfikat
IT Szkoła 2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015
Certyfikat
IT Szkoła 2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu Projekt PEACE 2015 Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich
 

Osiągnięcia szkoły

Informacje bieżące

Informacja o naborze do Stypendium Fundacji EFEKT MOTYLA

Działając w imieniu Fundacji Efekt Motyla poniżej załączamy informacje o naborze do stypendium Fundacji Efekt Motyla w roku szkolnym 2019/2020. Program stypendialny jest prowadzony od 2008 roku. Wniosek o przyznanie stypendium można pobrać w sekretariacie szkoły lub na stronie https://goo.gl/W2pQto

STYPENDIUM FUNDACJI EFEKT MOTYLA

 

Fundacja Efekt Motyla otwiera nabór wniosków o stypendium na rok szkolny 2019/2020!


Wszystkich uczniów VII-VIII klasy szkoły podstawowej, III klasy gimnazjum oraz liceum i technikum w roku szkolnym 2018/19 zamieszkałych na terenach wiejskich zachęcamy do zapoznania się z programem stypendialnym.

Stypendium ma charakter naukowo – socjalny, a więc jest przeznaczone dla osób najbardziej uzdolnionych i znajdujących się jednocześnie w trudnej sytuacji materialnej.

Ponadto, dla wybranych stypendystów Fundacja organizuje weekend motywacyjny w Warszawie w październiku 2019r.

Jak aplikować? Wypełniając wyłącznie elektronicznie wniosek o przyznanie stypendium i przesyłając go na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz ze skanem świadectwa szkolnego za rok 2018/2019. Wniosek do pobrania: http://tiny.cc/zpfg8y

Prosimy o niewysyłanie zaświadczeń z Urzędu Skarbowego. Zaświadczenia będą potrzebne w II turze rekrutacji, poprosimy o nie indywidualnie wskazanych kandydatów do stypendium.

Do kiedy można składać wnioski?

 Na zgłoszenia czekamy w dn. 1-15 lipca 2019r.

Jakie warunki trzeba spełnić? Stypendium jest adresowane do uczniów, którzy spełniają łącznie wszystkie poniższe warunki:
- wykazują wysokie wyniki w nauce oraz znaczące osiągnięcia;
- pochodzą z terenów wiejskich;
- mają niewysoki dochód w rodzinie (nie ustalamy z góry limitu dochodów na jedną osobę w rodzinie)

Ile wynosi stypendium?

Stypendium wypłacane jest przez 10 miesięcy roku szkolnego 2019/2020 w transzach po 300 zł miesięcznie.

Czy istnieje próg dochodowy, od którego można ubiegać się o stypendium oraz minimalna wysokość średniej ocen? Nie ustalamy progu dochodów z góry oraz wysokości średniej ocen – spośród nadesłanych wniosków wybieramy w drodze konkursu osoby najbardziej uzdolnione i jednocześnie będące w najtrudniejszej sytuacji materialnej.

Kto może się ubiegać o stypendium? Uczniowie VII-VIII klasy szkoły podstawowej, III klasy gimnazjum i liceów, techników w roku szkolnym 2018/19 mieszkający na terenach wiejskich, którzy kontynuują naukę (posiadają status ucznia) w roku szkolnym 2019/20. Absolwenci liceum oraz technikum w roku szkolnym 2018/19 nie kwalifikują się do uzyskania stypendium.

Więcej informacji o stypendium: www.papilionis.org www.facebook.com/FundacjaEfektMotylaEffectusPapilionisFoundation/

Pytania prosimy kierować pod adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.