Liceum Roku
2012
Liceum Roku
2013
Liceum Roku
2014
Liceum Roku
2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
Wiarygodna Szkoła Szkoła Dialogu Góra Grosza Certyfikat
IT Szkoła 2013
Certyfikat
IT Szkoła 2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015
Certyfikat
IT Szkoła 2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu Projekt PEACE 2015 Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich
 

Osiągnięcia szkoły

Informacje bieżące

Konkurs Językowy

23 maja 2019 w Zespole Szkół nr 1 im. Legionów Polskich w Kozienicach odbyła się kolejna edycja Międzypowiatowego Konkursu Wiedzy Językowej. Co roku konkurs odbywa się w dwóch kategoriach językowych: język angielski i język niemiecki. Zmagania językowe cieszą się rokrocznie bardzo dużą popularnością. W tym roku nasze liceum reprezentowało sześcioro uczniów - po troje w każdej kategorii językowej. Tegoroczny konkurs stał na wyjątkowo wysokim poziomie, a testy pisemne były bardzo trudne, zarówno w ocenie komisji konkursowych, jak i samych uczestników. 
Miło nam poinformować, że konkurs języka angielskiego wygrał uczeń naszego liceum- Mateusz Maj z klasy I a. W kategorii język niemiecki nasz uczeń Marcin Świątkowski z klasy II a zdobył trzecie miejsce. Pozostali uczniowie naszego liceum startujący w tegorocznym konkursie- Wiktoria Rytko(biorąca udział w obu kategoriach), Barbara Kania, Miłosz Jabłoński oraz Weronika Sawicka zdobyli wyróżnienia. 
Wszystkim laureatom oraz ich nauczycielom serdecznie gratulujemy sukcesów.