Liceum Roku
2012
Liceum Roku
2013
Liceum Roku
2014
Liceum Roku
2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
Wiarygodna Szkoła Szkoła Dialogu Góra Grosza Certyfikat
IT Szkoła 2013
Certyfikat
IT Szkoła 2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015
Certyfikat
IT Szkoła 2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu Projekt PEACE 2015 Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich
 

Osiągnięcia szkoły

Informacje bieżące

SUKCESY MŁODYCH HISTORYKÓW


Miło nam poinformować, że w etapie wojewódzkim XXVI Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego ,,Poznajemy Ojcowiznę" Artur Gawrysiak zajął II miejsce w kategorii szkoły ponadgimnazjalne – prace indywidualne. Artur napisał  pracę „Udział mojego pradziadka w historii polskiej niepodległości”. Natomiast Julia Telbusiewicz i Wiktoria Zawodnik zajęły III miejsce w kategorii szkoły ponadgimnazjalne – prace multimedialne „Wspomnienie minionych lat”. 
 
Dawid Redmerski został finalistą IV edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Historycznej. Eliminacje centralne odbyły się na Zamku Golubskim w Golubiu-Dobrzyniu i poprzedzane były eliminacjami szkolnymi oraz okręgowymi. Program konkursu był bardzo szeroki, sięgając od starożytności, przez średniowiecze, po końcówkę XX wieku, do tego trzeba było znać szerzej zagadnienia z wybranej specjalizacji, a także przygotować się z zalecanych lektur.
 
Gratulujemy !!!