Osiągnięcia szkoły

Jesteś reżyserem swojej przyszłości

Kontynuując działania prozdrowotne w sposób szczególny obchodzone w tym tygodniu zaprosiliśmy do naszej szkoły p.Annę Gałązkiewicz, która jest dietetykiem. Przygotowała ona dla uczniów prelekcję dotyczącą żywienia młodzieży. W swym wystąpieniu poruszyła bardzo ważne tematy m.in. nową piramidę żywieniową, aktywność fizyczną, fakty i mity na temat żywości oraz wpływ popularnych energetyków na organizm człowieka. Pani Anna przekazała praktyczne wskazówki dotyczące nawyków żywieniowych, składników pokarmowych oraz racjonalnego odchudzania. Bardzo duża liczba pytań ze strony uczniów świadczy o dużym zainteresowaniu powyższą tematyką.