Osiągnięcia szkoły

WSPÓLNYMI SIŁAMI ZMIENIAMY ŚWIAT NA LEPSZE

4 kwietnia jest uznany za Światowy Dzień Bezdomnych Zwierząt. Grupa uczniów naszej szkoły, która prężnie działa na rzecz idei adopcji zwierząt oraz odpowiedzialności za ich los postanowiła zwrócić w nietypowy sposób uwagę na ten ważny temat. Korzystając z tygodnia aktywności fizyczno – intelektualnej w naszym liceum zaprosiliśmy do współpracy przedstawicieli Siłowni „Fabryka Mocy” pana Piotra Witka oraz Marcina Cyganowicza, którym również nie jest obojętny los bezdomnych czworonogów. Przeprowadzili dla nas i z nami pokazowy trening ogólnorozwojowy. Pokazali w ciekawy sposób jak dbać o swoją kondycję, na co zwracać uwagę podczas ćwiczeń, a także przeprowadzili konkurs wytrzymałości.

Dzisiejsze wydarzenie wpisuje się w działania projektowe uczniów na platformie „Zwolnieni z teorii”.

Wspólnymi siłami zarażamy innych do czynienia dobra.