Osiągnięcia szkoły

Dzień Sportu

W dniu 1 kwietnia 2019 r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach został zorganizowany Dzień Sportu. Uroczystości otwarcia imprezy dokonała Pani Dyrektor Ewa Malec, która również brała w niej aktywny udział. Organizatorem była nauczycielka wychowania fizycznego  Ewelina Buszko.

Przygotowano wiele konkurencji między innymi : rajd rowerowy, biegi lekkoatletyczne, Nordic Walking, step aerobik, body ball, zumba, tenis stołowy, trening obwodowy na siłowni, badminton, żonglerka – freestyle football.

Młodzież  rozegrała turniej piłki siatkowej, w którym zwyciężyła klasa II a.

Ponad 3 godzinne zmagania sportowe dostarczyły uczestnikom niesamowitych wrażeń, sporą dawkę sportowej adrenaliny i pozwoliły w milej atmosferze spędzić ten szczególny dzień.