Osiągnięcia szkoły

Informacje bieżące

Nie kupuj tylko adoptuj - uczennice naszego liceum w schronisku ,,Przytul psisko”

16 marca 2019r. grupa uczennic z naszego liceum wspólnie z nauczycielką p. Edytą Tarczyńską pomagała w schronisku ,,Przytul psisko” w Mąkosach Nowych.
Powoli staje się to tradycją, że uczniowie kozienickiego liceum jako wolontariusze wspierają zwierzaki i pomagają w weekendy w przytulisku w Kozienicach, Pionkowskim Towarzystwie Opieki nad Zwierzętami, a teraz poszerzają swoją działalność o następne miejsca.
Wyprowadzają psiaki na spacer, czeszą, sprzątają kojce i obdarowują ogromną dawką ciepła.
Dziękujemy rodzicom uczniów za pomoc w dowozie i pomoc rzeczową na rzecz schronisk.