Osiągnięcia szkoły

Informacje bieżące

Uczniowie z klas biologiczno-chemicznych na zajęciach w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie

18 marca 2019r. uczniowie klas I i II o profilu biologiczno-chemicznych pod opieką p. Edyty Tarczyńskiej i p. Joanny Molendy wzięli udział w zajęciach na Wydziale Masażu i Fizjoterapii Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie.
Masaże wykonane za pomocą kamieni, miodem, w sposób klasyczny, aquawibracyjny, bańką chińską, antycelulitowy to tylko niektóre przećwiczone przez uczniów metody relaksu i formy lecznicze.
Duże doświadczenie zdobyte na zajęciach z pewnością zaowocuje przy wyborze kierunku studiów, a nawet planami na przyszłość.