Osiągnięcia szkoły

Projekt realizowany przez uczniów ,,Na 4 łapy’’

Uczniowie naszego liceum pod opieką p.Edyty Tarczyńskiej i p.Renaty Kowalskiej realizują swój autorki projekt ,,Na 4 łapy’’.
Celem projekt jest wspieranie idei adopcji zwierząt i odpowiedzialności za ich los.
Uczniowie w każdy weekend pomagają w Pionkowskim Towarzystwie Opieki nad Zwierzętami i zbierają produkty żywnościowe dla Kozienickiego Przytuliska ,,4 łapy”,a także włączyli się w pomoc Fundacji Victoria na 4 łapy.
W piątek 8 marca na holu szkolnym sprzedawane były słodkości wypiekane przez uczennice naszego liceum,a za wszystkie zebrane pieniądze zostały zakupione obroże i smycze niezbędne do spacerów z czworonogami.
W pomoc uczniom włączyła się Siłownia Fabryka Mocy,która przekazała 10 wejściówek na siłownię.W tym dniu każdy Pan w naszej szkole mógł sprawić niespodziankę kobiecie kupując jej pyszne ciastka,otrzymując przy tym darmową wejściówkę na siłownię.
Już w najbliższym miesiącu zaczynamy czynnie działać w Przytulisku ,,4 łapy” w Kozienicach i realizować następne zadania uwzględnione w projekcie.