Liceum Roku
2012
Liceum Roku
2013
Liceum Roku
2014
Liceum Roku
2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
Wiarygodna Szkoła Szkoła Dialogu Góra Grosza Certyfikat
IT Szkoła 2013
Certyfikat
IT Szkoła 2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015
Certyfikat
IT Szkoła 2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu Projekt PEACE 2015 Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich
 

Osiągnięcia szkoły

Informacje bieżące

Projekt realizowany przez uczniów ,,Na 4 łapy’’


Uczniowie naszego liceum pod opieką p.Edyty Tarczyńskiej i p.Renaty Kowalskiej realizują swój autorki projekt ,,Na 4 łapy’’.
Celem projekt jest wspieranie idei adopcji zwierząt i odpowiedzialności za ich los.
Uczniowie w każdy weekend pomagają w Pionkowskim Towarzystwie Opieki nad Zwierzętami i zbierają produkty żywnościowe dla Kozienickiego Przytuliska ,,4 łapy”,a także włączyli się w pomoc Fundacji Victoria na 4 łapy.
W piątek 8 marca na holu szkolnym sprzedawane były słodkości wypiekane przez uczennice naszego liceum,a za wszystkie zebrane pieniądze zostały zakupione obroże i smycze niezbędne do spacerów z czworonogami.
W pomoc uczniom włączyła się Siłownia Fabryka Mocy,która przekazała 10 wejściówek na siłownię.W tym dniu każdy Pan w naszej szkole mógł sprawić niespodziankę kobiecie kupując jej pyszne ciastka,otrzymując przy tym darmową wejściówkę na siłownię.
Już w najbliższym miesiącu zaczynamy czynnie działać w Przytulisku ,,4 łapy” w Kozienicach i realizować następne zadania uwzględnione w projekcie.