Osiągnięcia szkoły

Joanna Piwońska – Nauczyciel na Medal 2018

Miło nam poinformować, że nasza koleżanka pani Joanna Piwońska zdobyła I miejsce w plebiscycie Echa Dnia „Nauczyciel na Medal” w Powiecie Kozienickim w kategorii Nauczyciel Szkół Ponadpodstawowych. Pani Joanna jest nauczycielką matematyki od 26 lat, odznaczona Brązowym Krzyżem Zasługi Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Otrzymała również Nagrodę Starosty Powiatu Kozienickiego. Wielokrotnie nagradzana Nagrodą Dyrektora za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej. Pani Joanna Piwońska, to nauczyciel z pasją. Organizatorka konkursów matematycznych: SUDOKU i Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego dla Gimnazjalistów. Zdobyła również uznanie w organizowaniu Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny”.

Jest osobą lubianą przez uczniów, nie tylko z liceum, zdobyła również sympatię uczestników „Klubu Młodego Odkrywcy”.